ეკონომიკა საქართველოს ელჩი ჩინეთში პაატა კალანდაძე: საქართველო აღმოსავლეთსა და დასავლეთს შორის დამაკავშირებელ დერეფანს წარმოადგენს, რაც ქვეყანას სტრატეგიულ მნიშვნელობას ანიჭებს და მის მიმართ ინტერესს ზრდის March 30, 2025
ეკონომიკა ეროვნული ბანკის დელეგაციამ ჩინეთის „უცხო ქვეყნებთან მეგობრობის სახალხო ასოციაციასთან“ შეხვედრა გამართა March 30, 2025
ეკონომიკა ვახტანგ სიხარულიშვილი: ქართული საბანკო სისტემა უცხოური ინვესტიციებისთვის საკმაოდ ღიაა და ჩინური ინვესტიციების მოზიდვა კიდევ ერთი ახალი ბიძგი იქნება შემდგომი განვითარებისთვის March 30, 2025
ეკონომიკა ნათია თურნავა: ჩინეთის საბანკო სექტორთან წარმატებული თანამშრომლობა ჩვენს მოსახლეობას სხვადასხვა საფინანსო პროდუქტსა თუ შეთავაზებაზე წვდომის შესაძლებლობას მისცემს March 30, 2025
კრიმინალი პროკურატურამ სამსახურებრივი მდგომარეობის გამოყენებით, დიდი ოდენობით თანხების მართლსაწინააღმდეგო მითვისების და უკანონო შემოსავლის ლეგალიზაციის ფაქტზე ერთი პირი დააკავა December 25, 2024
კრიმინალი სპეციალური საგამოძიებო სამსახური „ტვ პირველის“ თანამშრომლებზე თავდასხმის ფაქტთან დაკავშირებით მიმდინარე გამოძიების შესახებ განცხადებას ავრცელებს December 14, 2024
კრიმინალი პროკურატურამ ბათუმის უნივერსიტეტის დეკანს და ოთხ სტუდენტს ორი პირის ცემის ფაქტზე ბრალდება წარუდგინა. ვიდეო December 11, 2024
ჯანდაცვა ბიძინა ივანიშვილი: 2012 წლამდე, საქართველოს მოსახლეობისთვის ჯანმრთელობის პრობლემა გაღატაკებას ან დაღუპვას ნიშნავდა, „ქართული ოცნების“ საამაყო – საყოველთაო ჯანდაცვის პროგრამის ამოქმედებიდან მოყოლებულიკი, საქართველოს 3 მილიონ 300 ათას მოქალაქეს ვუმკურნალეთ October 23, 2024
ჯანდაცვა ირაკლი კობახიძე – საყოველთაო ჯანდაცვის პროგრამით 3 მილიონ 300 ათასმა მოქალაქემ ისარგებლა, 13 მილიონზე მეტი სამედიცინო შემთხვევა დაფინანსდა და ჯამური დაფინანსება 8,5 მილიარდი ლარია, ჩვენი ხელისუფლების პერიოდში 35 000 დევნილი ოჯახი დაკმაყოფილდა საცხოვრისით October 7, 2024
მედიცინა საქართველოში ღეროვანი უჯრედების დონორთა რეესტრი შეიქმნება – შესაბამის კვლევებს მუნიციპალიტეტი დააფინანსებს July 31, 2024
მეცნიერება ლევან გიგინეიშვილი- რაც მივიღეთ ევროპულ კულტურაში და მსოფლმხედველობაში საუკუნეების და მრავალი ისტორიული პერიპეტიების მერე, შეიძლება დახასიათდეს როგორც ონტოლოგიის კრიზისი, ანუ ჭეშმარიტების ტრადიციული გაგების გაცვეთა-გაუქმება April 1, 2025
მეცნიერება აშშ-ში გამელოტების საწინააღმდეგო ახალი პრეპარატი შეიმუშავეს, რომელსაც გვერდითი მოვლენები არ ახლავს February 11, 2025
პოლიტიკა ლევან გიგინეიშვილი: საქართველო, რომელიც ტრადიციულ ევროპულ ცივილიზაციას მიაკუთვნებს თავს და ქრისტიანულ-განმანათლებლურ ტრადიციას ეფუძნება, ვფიქრობ, სიჯანსაღის კუნძულად შეიძლება გამოჩნდეს დღევანდელი ცრუ-ლიბერალიზმით ძლიერ დაზიანებული დასავლეთისთვის April 1, 2025
პოლიტიკა ლევან გიგინეიშვილი: როცა ლიბერალიზმი წყდება ჭეშმარიტებას, ლოგიკას, დიდ ტრადიციებს, რომელთა სიმართლე და ღირებულება საუკუნეების განმავლობაში გამოიცადა და დამტკიცდა, ლიბერალიზმი შეიძლება იქცეს ტირანიად, უკონტროლო ნებისმიერობა − ტრაგედიად April 1, 2025
პოლიტიკა ლევან გიგინეიშვილი: დაუშვებლად მიმაჩნია კონსტიტუციაში „ევროკავშირში გაერთიანების“ მუხლის არსებობა, მიუხედავად იმისა, რომ უშუალოდ ევროკავშირში საქართველოს გაერთიანებას ჯერჯერობით მხარს ვუჭერ, კონსტიტუციაში ამის ჩაწერა არის განხილვის შესაძლებლობისთვის თავში ჩაქუჩის ჩარტყმა April 1, 2025
პოლიტიკა Byline Times-ის სტატია, სადაც ავტორი ბიძინა ივანიშვილის რუსულ კავშირებზე მიანიშნებს, შეკვეთილი და დაფინანსებულია სოროსის ფონდის საქართველოს ოფისის მიერ და სერგი კაპანაძისა და ნატალია საბანაძის მოსაზრებებზეა აგებული April 1, 2025
უცხოური მედია ჩინეთის ხელისუფლებამ შეაჩერა გარიგება, რომლის მიხედვითაც ამერიკულ Black Rock-ს პანამის არხზე ორი ჩინური პორტი უნდა შეეძინა – CNN April 1, 2025
საზოგადოება ლევან გიგინეიშვილი: ფრაზით „არსებობს მარტო ორი სქესი“, ტრამპმა ხელის ერთი მოსმით გააუქმა მთელი კვაზიმეცნიერული იდეოლოგიური ცოდნები, რომლის დამკვიდრებას ამდენი წელი ცდილობდნენ April 1, 2025
საზოგადოება ბაია პატარაია: ზოგი თვლის, რომ შენობები უნდა ავიღოთ. ეს ნიშნავს დიდ დაპირისპირებას და ციხეების გავსებას დემონსტრანტებით. მე არც კი ვიცი, ვის შეუძლია ამის გაკეთება April 1, 2025
უცხოური მედია გიტანას ნაუსედა აცხადებს, რომ ლიეტუვაში, სამხედრო პოლიგონის ტერიტორიაზე სამი ამერიკელი სამხედროს ცხედარი იპოვეს, ხოლო ერთი სამხედროს ძებნა კვლავ გრძელდება March 31, 2025
ჯარი ლაშა ქოიავა 2008 წლის 8 აგვისტოზე: მოვიდა გაურკვეველი მითითებები, რომ არ უნდა დავიწყოთ ვინაიდან ვიღაცა უნდა ჩამოვიდეს, უნდა მოსულიყვნენ ჟურნალისტები, ბოლოს ჩამოვიდა სატვირთო მანქანა ტრიბუნით, დროშებით – საბრძოლო მოქმედება დაიწყო 7-8 საათის დაგვიანებით ამ შეფერხების გამო, რომელიც არანაირ კავშირში არ იყო გეგმასთან March 27, 2025
ჯარი თავდაცვის ძალების წარმომადგენლებმა დაღუპული სამხედროების დედებს დედის დღე მიულოცეს March 3, 2025
ჯარი პრემიერის ბრძანების მიხედვით, დიდთოვლობის შედეგად დაზარალებული მოსახლეობის დახმარების პროცესში თავდაცვის ძალები ჩაერთვებიან February 25, 2025
ჯარი თავდაცვისა და უშიშროების კომიტეტის თავმჯდომარე ალექსანდრე ტაბატაძე დაზვერვისა და უსაფრთხოების საპარლამენტო ფორუმში იღებს მონაწილეობას February 4, 2025
სამართალი პარლამენტმა „უცხოეთის აგენტების რეგისტრაციის აქტი“, FARA-ს კანონპროექტი მესამე მოსმენით დაამტკიცა April 1, 2025
სამართალი სოზარ სუბარი: კომისიის მუშაობაში რაც ყველაზე მეტად არ მოსწონს კოლექტიურ ნაციონალურ მოძრაობას, არის 2008 წლის აგვისტოს ომში მათი დანაშაულებისა და მოღალატეობრივი ქმედებების გამომზეურება April 1, 2025
სამართალი ზაალ ანჯაფარიძე „ნაციონალური მოძრაობის“ მიერ მარიამ რატიანის ოჯახის ტერორზე: მე არა მაქვს იმის იმედი, რომ ამ საბრალო ქალის და მისი ოჯახის ტრაგედია რაიმე ემპათიას გამოიწვევს იმ “ბაბლში” დღეს რომ რუსთაველზე შეიკრიბება March 31, 2025
სამართალი 2008 წელს თიღვის მუნიციპალიტეტის გამგებელი გიორგი კაპანაძე: პარლამენტარებს ვეკითხებოდი სად წავიყვანო მოსახლეობა და სადაც ცარიელ შენობებს ნახავთო. ხალხმა თვითონ გადაწყვიტა შენობების დაკავება. მეც ვიღაცამ მითხრა სატყეოს შენობა არის ცარიელიო, წავედი და იქ შევედი March 31, 2025
სპორტი ირაკლი კობახიძე, სომხეთის პრემიერ-მინისტრთან ერთად, ერევანში, საქართველოსა და სომხეთის ეროვნული ნაკრებების მატჩს დაესწრო March 21, 2025
სპორტი ერთა ლიგის პლეი ოფის პირველ მატჩში საქართველოს ნაკრებმა სომხეთი ერევანში დაამარცხა March 21, 2025
ხელოვნება და კულტურა რა შეიძლება ღირდეს ტადაო ანდოს „ფიროსმანის მაგიდა“ – მეტაფორული საფლავის 7-მეტრიანი ქანდაკება, მაშინ, როდესაც წინასწარმეტყველური სკულპტურის პროტოტიპმა კრისტის აუქციონზე ყოველგვარ მოლოდინს გადააჭარბა March 14, 2025
ხელოვნება და კულტურა ბაჩო ოდიშარია: „ოსკარის“ დაჯილდოებაზე, ლიბერალების პრიზმიდან რომ შევხედოთ, „პრორუსულმა“ “ანორამ” გაიმარჯვა, არადა დღევანდელი ჰოლივუდის ლოგიკით, ტრიუმფი უნდა ეზეიმა „ემილია პერესს“, მიუზიკლს ცივსისხლიან კოლუმბიელ ნარკობარონზე, რომელიც სქესს იცვლის და ქალი ხდება March 3, 2025
ხელოვნება და კულტურა გოგა ხაინდრავა – Moneyფესტ-მა რეგი-ონალური სვლა დაიწყო! Money-ს გარეშე დარჩენილი Ole-ola ხელოვანები იძულებული არიან “თხების სიმღერით” გააგრძელონ გზა შიგ ევროპისკენ! February 6, 2025
ხელოვნება და კულტურა თამარ ჩერგოლეიშვილი: ჩემი გემოვნებით, ანიტა რაჭველიშვილი ძალიან სექსუალური ქალია თავისი ფორმებიანად January 17, 20241 Min Read Info Postalioni Share This! Facebook Twitter Google Plus Pinterest LinkedIn ჩემი გემოვნებით, ანიტა რაჭველიშვილი ძალიან სექსუალური ქალია თავისი ფორმებიანად. ცეკვას მოვკარი თვალი,-ასე ეხმაურება თამარ ჩრგოლეიშვილი მომღერალ ანიტა რაჭველიშვილის ცეკვას, რომლის ვიდეოც ინტერნეტში გავრცელდა და არაერთგვაროვანი გამოხმაურება მოჰყვა. Facebook Comments Box Share this:Click to share on Twitter (Opens in new window)Click to share on Facebook (Opens in new window)Click to share on WhatsApp (Opens in new window)Like this:Like Loading... You may also like ხელოვნება და კულტურა ევროვიზია 2025-ზე საქართველოს მარიამ შენგელია წარადგენს March 14, 2025 ხელოვნება და კულტურა რა შეიძლება ღირდეს ტადაო ანდოს „ფიროსმანის მაგიდა“ – მეტაფორული საფლავის 7-მეტრიანი ქანდაკება, მაშინ, როდესაც წინასწარმეტყველური სკულპტურის პროტოტიპმა კრისტის აუქციონზე ყოველგვარ მოლოდინს გადააჭარბა March 14, 2025 ხელოვნება და კულტურა ბაჩო ოდიშარია: „ოსკარის“ დაჯილდოებაზე, ლიბერალების პრიზმიდან რომ შევხედოთ, „პრორუსულმა“ “ანორამ” გაიმარჯვა, არადა დღევანდელი ჰოლივუდის ლოგიკით, ტრიუმფი უნდა ეზეიმა „ემილია პერესს“, მიუზიკლს ცივსისხლიან კოლუმბიელ ნარკობარონზე, რომელიც სქესს იცვლის და ქალი ხდება March 3, 2025 About the authorView All Posts Info Postalioni როცა კარგად ხარ, ყველა შენ გაქებს, როცა ბულინგია მოდაში- გაბულინგებენ, ასეთი „მეგობრების“ ნამდვილი სახეები დავინახე ლევან ნიკოლეიშვილი: ქათამაძე გულდაწყვეტილი ყოფილა კონცერტზე არ მიმიწვიესო, თან გინდა ხელისუფლება აკრიტიკო, თან სააკაშვილის შეწყალება სთხოვო ზურაბიშვილს, თან იგივე ხელისუფლებას სთხოვ კონცერტზე მიგიწვიონ და ფულიც გადაგიხადონ – ცოტა უხერხული, ხომ არ არის? Share This! Facebook Twitter Google Plus Pinterest LinkedIn ტოპ პოსტები გოგა ხაინდრავა- პუტინმა მოსკოვში, დოღზე დაგვპატიჟა. ორადგილიანი „ელექტროქარი“ რომაა, სააკაშვილი დაისვა გვერდით და გაშლილ სუფრასთან წაიყვანა... საათნახევრის შემდეგ გამოვიდა სააკაშვილი და გვითხრა, მაგარი შეხვედრა გვქონდაო „გოგავაზე ვინც სველდებით, ისიც იცოდეთ, დღემდე ტიპი იარაღს ყიდის“- ირაკლი ოქრუაშვილი „ქრონიკამ“ მოიპოვა ინფორმაცია იმ ადამიანების სავარაუდო უკანონო შემოსავლებზე, რომლებიც საზოგადოებრივი მაუწყებლის ე.წ. მცველებად წარმოაჩენენ თავს. მათ შორის არიან ნინო ზაუტაშვილი, ლაშა ტუღუში... ყველაზე მსხვილი დონორი კი „სოროსის ფონდია“ სოზარ სუბარი მამუკა ყურაშვილს- ყურაშვილს: ომის დაწყებაზე გადაწყვეტილებას ვინ იღებს? ვის სურდა ომის დანაშაულის სამხედროებზე გადაბრალება? დაასახელეთ კონკრეტული პირები ზაზა გოგავა კოდორის ხეობაში მოსახლეობის გაფრთხილებაზე: ვერ გავაკეთე და იმიტომ, ვერ შევძელი, არის ხანდახან ამბავი, რომ ერთმა კაცმა უნდა აკეთოს და ვერ შევძელი ამდენი სოზარ სუბარი შალვა ჯანაშვილს: ყველა ამბობს, რომ დაახლოებით 1 თვით ადრე გვქონდა ინფორმაცია, რომ რაღაც მზადდებაო და ამ დროს, თქვენ ხართ შვებულებაში, პრეზიდენტი წასულია იტალიაში, გიგა ბოკერია და კეზერაშვილიც გასულები არიან ქვეყნიდან. რანაირად მართავდით ქვეყანას? ლაშა ქოიავა: როგორც ვაფრთხილებდით სამხედროები, რომ ჩაიხრჩობა ცხინვალის აღების ოპერაცია, ის ჩაიხრჩო და ცხინვალის გათავისუფლება ვერ მოხერხდა - კეზერაშვილმა გასცა ბრძანება, რომ მე-4 ბრიგადა, რომელიც შეტევით მიდიოდა ზნაურისკენ, შეტრიალებულიყო 90 გრადუსით და შესულიყო ცხინვალში, ეს უდავოდ აბსურდული ბრძანება იყო ქოიავა: ოქრუაშვილის დროს გაუქმებული იყო სახმელეთო ჯარების შტაბი, სამხედრო დაზვერვა, ამერიკელების მომზადებული ათი ბატალიონი კომანდოსები, ფრანგების და შვეიცარიელების მომზადებული და აღჭურვილი სამთო-მსროლელი ბატალიონი ზაზა გოგავა -ომს პოლიტიკოსები იწყებენ და პოლიტიკოსები ამთავრებენ, სამხედროს არც ომის დაწყება უნდა და არც დამთავრება - აქ რომ არ ვიჯდე და იქ ჩემთვისაც გამოწერილიყო ტყვია, ბედნიერი ვიქნებოდი ნინო ფოჩხუა "ტაბულას": თქვენ არ გაინტერესებთ არც სამშობლო, არც ოკუპირებული ტერიტორიები და არც არაღიარების პოლიტიკა. მხოლოდ ძალაუფლების და ფულისთვის იბრძვით, იცით რომ ამის გარეშე არაფერს წარმოადგენთ, ჩვეულებრივი ლუზერები ხართ, გარიყული ქართველი ხალხისგან კატეგორიებიკატეგორიები Select Category Uncategorized ახალი დამატებული ბიზნესი განათლება ეკონომიკა ისტორია კრიმინალი კრიპტოვალუტა კულინარია მედიცინა მეცნიერება მოგზაურობა პოლიტიკა პოსტები სოციალური ქსელიდან რელიგია საგარეო პოლიტიკა საზოგადოება სამართალი სელებრითები სოციალური ქსელები და მედია სპორტი ტექნოლოგია უცხოური მედია ცხოველები ხელოვნება და კულტურა ჯანდაცვა ჯარი ნახვები7,954,588 ნახვა